9 Aralık 2014 Salı

bizim de artık bir mama sandalyemiz var ! / bebek araç gereçleri 2 bir çok insanın 300-400 TL verip de bebeklerinin hiç oturmamasına sebep olan mama sandalyesidir İKEA ANTİLOP!

 o iğrenç kumaş kılıf kaplı hantal zor temizlenen mama  sandalyelerinin  karşısında kibar , hafif , sok duşun altına yıka modunda  kolay temizlenen bir mama sandalyesidir İKEA ANTİLOP !

portatif ve oraya buraya götürülebilir bir mama sandalyesidir İKEA ANTİLOP!

herkesin keşke bunu alsaydım ne gerek varmış dediği mama sandalyesidir. İKEA ANTİLOP!

o hantal chicco polly marka mama sandalyelerinin en büyük rakibidir İKEA ANTİLOP !

bebeklerin içinde keyifle oturarak parasının katlaya katlaya hakkını verdiği mama sandalyesidir  İKEA ANTİLOP !yeterince açıklayabildim galiba .bence bir ev için en uygun mama sandalyesidir .yok salıncağıydı , yok oyun minderiydi yok mama sandalyesiydi derken kendi elimizle kendi evimizi işgal altına atıyoruz. emin olun bir ürünün güvenli olması demek kalın bacakları, kaba koltuğu, kalın kalın kemerleri olması demek değildir. çok hafif , kibar ve taşınabilir olduğunda da bazı bebek  ürünleri gayet güvenli ve kullanışlı olabiliyor ikea da olduğu gibi. .

bunun yanında yukarıda fotoğrafını paylaşmış olduğum ve gene ikea dan aldığım önlükler de inanılmaz derecede kullanışlı .

eğer kardeş ben illa da o 300 ü bayılacağım diyorsanız tabi ki siz bilirsiniz ama ben de ikea antilop u şiddetle öneren  annelerden olacağım tercih sizin benden paylaşması :))

sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar